Σχολίασε ο περιφερειακός σύμβουλος Σπύρος Σκιαδαρέσης ο οποίος βρέθηκε στην εκδήλωση στα Καλάβρυτα για τον ΥΜΝΟ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ:
Στην χθεσινή εκδήλωση είχαμε την ευκαιρία να τα πούμε με την Πρόεδρο του Κοινωφελούς Ιδρύματος Αθανασίου & Μαρίνας Μαρτίνου, κυρία Μαρίνα Μαρτίνου. Μας συνδέει οικογενειακή φιλία ετών με την ιδία και τον σύζυγό της κ. Αθανάσιο Μαρτίνο, από την εποχή που ο μακαριστός θείος μας κυρός Παύλος ήταν Μητροπολίτης Γλυφάδας. Το μνημείο Πεσόντων Αγωνιστών του 1821 στα Καλάβρυτα ανακαινίσθηκε προσφάτως εκ βάθρων από την οικογένεια Μαρτίνου.
![ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ: Με ποιους συναντήθηκε στα Καλάβρυτα Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα και άτομα που στέκονται](https://scontent-sof1-2.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p180x540/219108936_10226881253603942_4808851239081257872_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sS9-3b3Bt24AX_ST1fJ&_nc_ht=scontent-sof1-2.xx&oh=3a501fd6d7d70e7bb701cab6ba290047&oe=611FB1DB)
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)