Τι έγινε με την συναυλία Σταρόβα – 1550 στην Πάτρα; Μάθαμε ότι υπήρξε ένας προϋπολογισμός από τον Εμπορικό Σύλλογο γύρω στις 5.000 ευρω. Όμως στο Αίγιο η ίδια συναυλία κόστισε τα μισά, με διοργανωτή τον Δήμο Αιγιαλείας! Και φυσικά δεν ευθύνονται οι καλλιτέχνες! Κάτι άλλο συμβαίνει; Μπορούν να μας ενημερώσουν από τον Εμπορικό Σύλλογο, γιατί το Επιμελητήριο που έδωσε τα χρήματα… δεν έχει επίσης την παραμικρή ευθύνη!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)