Με την βροχή και τον αέρα παραλίγο να είχαμε ατύχημα.
Όπως αναρτήθηκε σε ομάδα στα μέσα κοινωνική δικτύωσης, το μεγάφωνο που είχε τοποθετήσει ο Δήμος στο πάνω μέρος της πλατείας Γεωργίου, επί της οδού Κορίνθου έφυγε από την θέση του και από τύχη δεν περνούσε κάποιος πεζός η όχημα από κάτω εκείνη την στιγμή. Να σημειωθεί ότι το μεγάφωνο βρισκόταν ακριβώς πάνω από την διάβαση των πεζών ενώ λίγα δευτερόλεπτα νωρίτερα είχε περάσει ένας άντρας.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)