Οι εκδόσεις ΔΙΟΠΤΡΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ – ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ και ΟΙ ”ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΖΑΣ” σας προσκαλούν στην ομιλία του Κώστα Κρομμύδα με αφορμή το νέο του βιβλίο :«Κι ως την άλλη μου ζωή θα σε λατρεύω»
την Κυριακή 14 /05 /23 και ώρα 19.30στο BIBLIOTHECA BY DUE PIANI ( ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 47, ΠΑΤΡΑ ).
ΠΡΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΚΑΛΤΣΑ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ” ΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΖΑΣ ” .
Την εκδήλωση θα πλαισιώσουν μουσικά η Μαρία Δημάκου (τραγούδι) και ο Παντελής Κεκάτος (κιθάρα)
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)