Τοπικές Ειδήσεις Πού θα ψηφίσει την Κυριακή ο Κώστας Πελετίδης Ημερομηνία: 19 Μαΐου 2023 Ο Δήμαρχος Πατρέων Κώστας Πελετίδης, την Κυριακή 21 Μαΐου, θα ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα στις 11 το πρωί, στο 2ο Δημοτικό Σχολείο της Πάτρας (Στρούμπειο). Προηγούμενο άρθροΑΧΑΪΑ – NIKOΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ: Το μήνυμά του δύο ημέρες πριν την κάλπηΕπόμενο άρθροΠΑΣΟΚ ΑΧΑΪΑΣ: Τελευταία συγκέντρωση σήμερα στα Ζαρουχλέϊκα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Τελευταία Νέα Παρίσι 2024: Στη 16η θέση η Ελλάδα στα 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών ΠΑΤΡΑ: Ο Ελληνικός λαϊκός πολιτισμός στο Σούλι Ολυμπιακοί Αγώνες: Εκτός ημιτελικών στα 100 μέτρα πεταλούδα οι Ντουντουνάκη και Δαμασιώτη Με επιτυχία ολοκλήρωσε το Μεταπτυχιακό του ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αχαΐας, Πλάτων Μαρλαφέκας Βιασμοί σε γηροκομείο: Το μαρτύριο μάνας τεσσάρων παιδιών σε οίκο ευγηρίας στη δυτική Ελλάδα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Περισσότερα ΆρθραΣχετικα Παρίσι 2024: Στη 16η θέση η Ελλάδα στα 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών 3 λεπτά πριν Στην 16η θέση έμεινε η ελληνική ομάδα στα προκριματικά... ΠΑΤΡΑ: Ο Ελληνικός λαϊκός πολιτισμός στο Σούλι 4 λεπτά πριν Η «καρδιά» του 26ου Φεστιβάλ Λαϊκού Χορού χτυπάει αυτό... Ολυμπιακοί Αγώνες: Εκτός ημιτελικών στα 100 μέτρα πεταλούδα οι Ντουντουνάκη και Δαμασιώτη 11 λεπτά πριν Με τα προκριματικά των 100μ. πεταλούδα γυναικών, άρχισαν στην "Paris... Με επιτυχία ολοκλήρωσε το Μεταπτυχιακό του ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αχαΐας, Πλάτων Μαρλαφέκας 15 λεπτά πριν Με επιτυχία ολοκλήρωσε το Μεταπτυχιακό του ο Πρόεδρος του...