Βελούδινο διαζύγιο του Δημήτρη Καλογερόπουλου και του Στράτου Βαρδάκη. Ο δήμαρχος Αιγιαλείας ανακοίνωσε χθες βράδυ ότι ολοκληρώνει τη συνεργασία του με τον ανεξάρτητο σύμβουλο κ. Βαρδάκη, ο οποίος διετέλεσε αντιδήμαρχος Τουρισμού.
«Η δημοτική μας αρχή πιστεύει στην ελεύθερη βούληση καθενός αιρετού, ώστε να πράττει κατά συνείδηση, όπως καθένας την αντιλαμβάνεται», καταλήγει ο κ. Καλογερόπουλος.
Ο Στράτος Βαρδάκης οδεύει ολοταχώς προς την παράταξη του Χρήστου Γούτου και της Βασιλικής Ψυχράμη!
Καθήκοντα αντιδημάρχου Τουρισμού αναλαμβάνει ο Γιώργος Φραγκονικολόπουλος.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)