Είναι η στιγμή που ο Κυριάκος Μητσοτάκης χαιρετά τον κόσμο και μεταξύ όσων των χειροκροτούν και η βουλευτής Αχαϊας Χριστίνα Αλεξοπούλου η οποία συνοδευόταν από την κούκλα κόρη της Πηνελόπη Τζαμαλούκα. Μόλις ο πρωθυπουργός βλέπει και την μικρή να την χειροκροτά, την καλεί στο βάθρο. Η μικρή ανταποκρίνεται μια… και τον γνωρίζει καλά από τη μαμά της. Και ο Κυριάκος Μητσοτάκης χαιρετά τον κόσμο έχοντας αγκαλιά την πανέμορφη Πηνελόπη.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)