Συνελήφθησαν, τις τελευταίες ημέρες, στη Ζάκυνθο, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκληματικότητας (Ο.Π.Κ.Ε.), -8- άτομα, για κατοχή ναρκωτικών ουσιών.
Συγκεκριμένα, κατά τη διάρκεια στοχευμένων ελέγχων, στην περιοχή του Λαγανά, εντοπίστηκαν, σε τέσσερις διαφορετικές περιπτώσεις, συνολικά -3- αλλοδαποί και -5- ημεδαποί, στην κατοχή των οποίων βρέθηκαν και κατασχέθηκαν μικροποσότητες κοκαΐνης και ακατέργαστης κάνναβης.
Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στον κ Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Ζακύνθου.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)