Άλλη μία περίπτωση εγκατάλειψης παρά τα προ μηνών αισιόδοξα μηνύματα πως… βρέθηκαν επενδυτές! Οι οποίοι ουδέποτε φάνηκαν κι έτσι εξακολουθεί και «ρημάζει» το πρώην 409 Στρατιωτικό Νοσοκομείο! Ο χώρος βρίσκεται πλέον σε καθεστώς εγκατάλειψης με τα σημάδια της φθοράς να είναι περισσότερο εμφανή από ποτέ! Να θυμίσουμε ότι τότε, ο Δήμος είχε πρωτοστατήσει ώστε το κτίριο να μην δοθεί σε ιδιώτες. Λέτε να τους έδιωξε;
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)