Εργασίες βρίσκονται σε εξέλιξη στο Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων εν όψει της έναρξης της νέας σεζόν.
Σε σχετική ανάρτηση στη σελίδα του στο facebook αναφέρονται τα ακόλουθα:
Επειδή σας έχει φάει η αγωνία..όλα προχωράνε κανονικά και είμαστε πολύ χαρούμενοι για αυτό! Η αναβάθμιση του Χιονοδρομικού Κέντρου Καλαβρύτων θα σηματοδοτήσει και μια καινούργια αρχή για την οικογένεια και τους φίλους του βουνού!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)