Εγραψε ο Χαράλαμπος Μπονάνος:
Μια καινούργια επιχειρηματική δραστηριότητα για τον πετυχημένο , στον χώρο της εστίασης Σπυρο Στεργιου
Παράλληλα με τον «Ναυτοικο» ξεκίνησε χτες η λειτουργία στην αντίθετη μεριά του όμορφου κόλπου το «Lamarina»
Ένας καταπληκτικός χώρος , με αρχιτεκτονικές πινελιές που σε αφήνουν άφωνο για τον σχεδιασμό , προσαρμοσμένο στην περιοχή και πλήρες εναρμονισμένος
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Φυσικά η ίδια ποιότητα εξυπηρέτησης , που σε κάνει στο τέλος της ημέρας να φεύγεις με ένα χαμόγελο ότι η επιλογή σου όχι μόνο ήταν η σωστή αλλά και ότι αξίζει να διαδώσεις την εμπειρία σου
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ 🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
Το openning σίγουρα επιτυχημένο και ευχαριστίες σε όλο το προσωπικό για το χαμόγελο , την εξυπηρέτηση και την αίσθηση που είχαμε όλοι οι προσκεκλημένοι ότι τα καινούργια βήματα ποιότητας θα είναι πετυχημένα , γιατί σέβεται τον πολίτη που επιλέγει να εστιαστεί στον χώρο του
Καλές δουλειες φιλε
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451514979_1212946109866106_1102999940368965146_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=uqePhSnn8dYQ7kNvgH1VfGS&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AYC-A9Jg1L5UFtG7g5Yn1UzI1JtDgQIUvUhwRZAJJxUueA&oe=669D05C4)
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451575797_1212946149866102_1281038605704656599_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=Wew2mQqAUqoQ7kNvgH7LrUD&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AYADNJxPgMeQt5usUxNTPxKCgcsVamOdDxGxDRSdjoPJ5w&oe=669D0C0B)
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451139012_1212946029866114_3403439510071867154_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=gWVqUihjfxEQ7kNvgEfutWd&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AYBXsMqKJcjnslIsj9IVm4ufcGDnnAWhVftH6ZOd9amQRg&oe=669D18CE)
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451292368_1212945986532785_2650643778490358011_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=zsHkButua98Q7kNvgEBqyv8&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AYDtFaieOORVOuSBYL3SbjvquzyW-9jNbZWH_GynsmOePQ&oe=669D0164)
![ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Αυτό είναι το νέο παραθαλάσσιο εστιατόριο που άνοιξε ο Σπύρος Στεργίου - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451312282_1212945936532790_7508082722170438997_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=TvwLOAilMSwQ7kNvgG9XPK2&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AYAk_D4VOLS8izsHG_JvdSdxEqDObm3nYcPYDnkxg_Tnvg&oe=669D2B35)
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)