Τις βραδινές ώρες χθες, ενημερώθηκε η Λιμενική Αρχή του Κιάτου ότι μία 80χρονη ημεδαπή ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις της από την παραλία Λυκοποριάς Κορινθίας. Η 80χρονη, διακομίστηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Ξυλοκάστρου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός της. Από το Δ’ Λιμενικό Τμήμα Κιάτου του Λιμεναρχείου Κορίνθου που διενεργεί την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας-νεκροτομής στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Πατρών.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)