Τι θα γίνει με τα καύσιμα και ιδιαίτερα με το πετρέλαιο κίνησης; Αυξημένα έως και 20% σε σχέση με τις αρχές του προηγούμενου μήνα Ιουλίου, πωλούνται αμόλυβδη βενζίνη, πετρέλαιο και υγραέριο κίνησης στην Πάτρα παραμονές του Δεκαπενταύγουστου, περίοδο κατά την οποία κορυφώνεται η έξοδος των καλοκαιριών διακοπών. Τυχαίο; Δεν νομίζουμε! Κατά τα άλλα η κυβέρνηση ετοιμάζεται για το full pass 3. Για να δούμε…
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)