Ο Γιώργος Κυριακόπουλος, πρ.πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΙΚΑ, ανήρτησε στο fb σύναξη τη; αγαπημένη του ομάδας:
A.O Διαγόρας Βραχνείκων Westenergy
“Οι στιγμές που ενώνουν μια ομάδα, την κάνουν δυνατή και ενισχύουν την ψυχολογία των αθλητών, είναι όσες απολαμβάνουν, έξω από τους αγωνιστικούς χώρους. Ο Διαγόρας Βραχνεΐκων πραγματοποίησε γεύμα προς όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα στη γνωστή μπυραρία BBQ (Ρήγα Φεραίου και Τριών Ναυάρχων) στην Πάτρα. Παραβρέθηκαν οι ποδοσφαιριστές το προπονητικό επιτελείο, ο φροντιστής και η διοίκηση του συλλόγου. Οφείλουμε να ευχαριστήσουμε την οικογένεια Οικονόμου και το προσωπικό του ΒΒQ για την άψογη εξυπηρέτηση και το καταπληκτικό φαγητό”.
![ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων](https://alphapatras.gr/wp-content/uploads/2021/05/x185378634_878982865987342_5579997685171637069_n-300x206.jpg.pagespeed.ic._LaWNl6rY1.webp)
![ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων](https://alphapatras.gr/wp-content/uploads/2021/05/x185775119_878982719320690_8319678167262847252_n-300x191.jpg.pagespeed.ic.esZuj95eEM.webp)
![ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων](https://alphapatras.gr/wp-content/uploads/2021/05/x185941211_878982795987349_1556702075957693550_n-300x192.jpg.pagespeed.ic.7WOyU5ieSV.webp)
![ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: Το "αντάμωμα" του Διαγόρα Βραχνεϊκων](https://alphapatras.gr/wp-content/uploads/2021/05/x186188166_878982839320678_8245773644244328959_n-300x200.jpg.pagespeed.ic.YlCSOYS0D9.webp)
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)