ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ: Επεσε ξύλο στα Προσφυγικά

Ημερομηνία:

PSIFIOPOIISI

Το μεγάλο ντέρμπι κορυφής στον 2ο όμιλο της Α’ κατηγορίας ανάμεσα σε Άρη Πατρών και Παναιγιάλειο έληξε χωρίς νικητή (1-1).

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στα Προσφυγικά με τον Ανδρέα Σπανό στο 15′, ο οποίος αποβλήθηκε στο 33′.

Ο Άρης βρήκε δίχτυα στο 66′ με τον Γιάννη Σπανό και πίεσε ως το φινάλε, αλλά το ματς δεν ξέφυγε από την ισοπαλία.

GYMALL

Ξέφυγε δυστυχώς ανάμεσα στους φίλους των δύο ομάδων και οι δυνάμεις των ΜΑΤ έριξαν χημικά, για να εκτονωθεί η κατάσταση, με τον αγώνα να διακόπτεται στο 81ο λεπτό για περίπου δέκα λεπτά.

Ο Άρης κρατάει τα ηνία της κορυφής, ενώ ο Παναιγιάλειος συνεχίζει να τον καταδιώκει στο -1