Ο Πατρινός ηθοποιος Άγγελος Ανδριόπουλος πλέει σε πελάγη ευτυχίας, καθώς πριν από έναν μήνα περίπου έγινε για πρώτη φορά πατέρας. Όπως αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός, που έχει παίξει σε πολλές μεγάλες τηλεοπτικές παραγωγές, όπως οι «Άγριες Μέλισσες», «Το Κόκκινο Ποτάμι» και ο «Άγιος Παΐσιος», στις 27 Ιουλίου η σύζυγός του, Βάλια έφερε στον κόσμο τον γιο τους.
Συγκεκριμένα, ο Άγγελος Ανδριόπουλος έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, όπου μοιράστηκε μια φωτογραφία με τα ποδαράκια του νεογέννητου γιου του.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)