flamis.gr
Ενημερωτικό Portal, Πάτρα, Αχαΐα

Eρασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ο Παναγιώτης Καδδάς ορίστηκε να διευθύνει το σημαντικότερο παιχνίδι των play outs μεταξύ του Αχαιού Σαραβαλίου με την Αναγέννηση Ψαθοπύργου, που θα διεξαχθεί στο γήπεδο τν Προσφυγικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

PLAYOUT

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-05-2022

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 17.00: Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα, Χρονάς.

Γηπ. Προσφυγικών, 17.00: Αχαιός Σαραβαλίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Καδδάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 17.00: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 18.30, Ικαρος Πετρωτού-ΑΠΟ Αρόη, Σαφαρίκας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 16.00: Εθνικός/Πολ.-Ανω Καστρίτσι, Πετρόπουλος.

Γηπ. Νιφορεΐκων, 17.00: Δόξα Νιφορεΐκων-Αετός Ρίου, Παπαδόπουλος.

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 18.30: Πάτρα 2005-Δίας Σαραβαλίου, Φωκάς.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-05-2022

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Περιβόλα-Σταροχώρι, Πράνταλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πλαστήρα, 17.00: ΑΕ Αιγίου –Φοίνικας/Ζήριας, Οικονόμου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 14.00: Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών, Μέρμηγκας.

Γηπ. Λάππα, 17.00: Ατρόμητος Λάππα-Ατλας, Δανιήλ.

Γηπ. Λακκόπετρας, 17.00: Ικαρος Λακκόπετρας-Φαραϊκός, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 17.00: Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Προσφυγικών, 17.00: Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη, Σπηλιόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. «Α. Κάνιστρας» , 14.00: Πετεινοί-ΠΑΟΚ Πάτρας, Χρονάς.

Γηπ. Καμαρών, 17.00: Αχιλλέας Καμαρών-AΕ Δρεπάνου, Πράνταλος.

Γηπ. Τέμενης, 17.00: Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος Αχιλλέας, Βαβαρούτας.

Γηπ. Ροδιάς, 17.00: Φλόγα Ρόδιας-Αβυθος Αιγιάλειας, Παλαιολόγος.

Γηπ. Νίκης Προαστείου, 17.00: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού, Γκαβός.

Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Αυτόνομη-Απόλλων Εγλυκάδας, Αργυρόπουλος.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-05-2022

PLAYOFF – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 16.00: Παναχαϊκός-ΑΕ Αρόης, Μέρμηγκας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ

Γηπ. «Α. Κάνιστρας»,  11.30: ΑΟ Τριταίας-Κρίνος, Ταξιάρχης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 17.00: ΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι, Μιχαλόπουλος.

PLAYOFF B ΟΜΙΛΟΥ

Γηπ. Προσφυγικών, 11.30: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών, Ζήκος.