Patras Gossip Φωκίων Ζαΐμης: Επιτέλους κέρδισα φλουρί! Ημερομηνία: 26 Ιανουαρίου 2023 Περιχαρής επιδεικνύει στον φωτογραφικό φακό το φλουρί της βασιλόπιτας, ο Αντιπεριφερειάρχης Επιχειρηματικότητας Φωκίων Ζαΐμης, μάλιστα σε ανάρτησή του σημείωσε: Κέρδισα κι εγώ ένα φλουρί φέτος, αστρονομική τύχη… στο σύλλογο Ωρίων. TagsΦωκίων Ζαΐμης Προηγούμενο άρθροΚακοκαιρία στην Καλαμάτα: Μεγάλη φωτιά σε τριώροφη κατοικία από κεραυνό [εικόνες]Επόμενο άρθροΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ: Πλημμύρισαν χωράφια και δρόμοι στις Αλυκές – Αποκλείστηκαν κάτοικοι – ΒΙΝΤΕΟ Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Τελευταία Νέα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Περισσότερα ΆρθραΣχετικα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση 4 ώρες πριν Στην ανταπόκριση των ιδιωτών γιατρών στα νοσοκομεία της περιφέρειας... Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους 4 ώρες πριν Το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού Οδών, Κοινοχρήστων Χώρων, Κτιρίων, Συντήρησης Κλιματισμού... Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις 4 ώρες πριν «Από την θυροκόλληση στα σχολεία μέχρι σήμερα ο τρόπος... Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου 4 ώρες πριν Την Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2024, ολοκληρώθηκε η πρώτη ψηφοφορία...