Ο διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης και η διοικήτρια του Καραμανδανείου Ασπασία Ρηγοπούλου έβγαλαν μια selfie με τον Πρωθυπουργό την ώρα που έφθανε στον πεζόδρομο της Ρήγα Φεραίου για να μιλήσει. Πάντα με όραμα, στόχους και αξίες, έγραψε η Ασπασία Ρηγοπούλου κοινοποιώντας την φωτογραφία. Μάλιστα, ο κ. Καρβέλης όπως μαθαίνουμε μετέβη και στον Πύργο όπου μίλησε ο κ. Μητσοτάκης δίνοντας το «παρών» στην μάχη που δίνει η κυβέρνηση της Νέας Δημοκρατίας όχι μόνο για μια καλύτερη υγεία αλλά για ένα καλύτερο μέλλον στον τόπο μας.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)