Σύλλογοι Κόβει την πίτα της η Εταιρεία Αχαϊκών Σπουδών Ημερομηνία: 19 Ιανουαρίου 2023 Κοπή πίττας για το νέο έτος 2023 της Εταιρείας Αχαϊκών Σπουδών. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 22 Ιανουαρίου και ώρα 11.00 στην έδρα της Εταιρείας, Βίλα Φέγγου, Νέα Εθνική Οδός Πατρών-Αθηνών 58. Προηγούμενο άρθροΗ Lily Adrianne μας δείχνει το εντυπωσιακό κορμί της με sexy μπλε εσώρουχαΕπόμενο άρθροΚύπελλο: Ο ΠΑΟΚ «πλήγωσε»… διπλά τον Παναθηναϊκό και πήρε προβάδισμα πρόκρισης για τα ημιτελικά! Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Τελευταία Νέα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Περισσότερα ΆρθραΣχετικα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση 4 ώρες πριν Στην ανταπόκριση των ιδιωτών γιατρών στα νοσοκομεία της περιφέρειας... Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους 4 ώρες πριν Το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού Οδών, Κοινοχρήστων Χώρων, Κτιρίων, Συντήρησης Κλιματισμού... Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις 4 ώρες πριν «Από την θυροκόλληση στα σχολεία μέχρι σήμερα ο τρόπος... Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου 4 ώρες πριν Την Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2024, ολοκληρώθηκε η πρώτη ψηφοφορία...