Στην Ναύπακτο βρέθηκε το βράδυ της Κυριακής ο δημοφιλής τραγουδιστής Κωνσταντίνος Άργυρος.
Μάλιστα, ο γνωστός τραγουδιστής επέβαινε σε κότερο γνωστού επιχειρηματία που είχε δέσει αρόδο έξω από το λιμάνι της Ναυπάκτου και έχει κουμπαριά με γνωστό αρχιτέκτονα της πόλης.
Η παρέα συνέφαγε σε γνωστό εστιατόριο της παραλίας Γριμπόβου, ενώ δεν πέρασε απαρατήρητος από θαυμάστριές του που δεν δίστασαν να του ζητήσουν και αναμνηστική φωτογραφία, κάτι που φυσικά ο αγαπημένος καλλιτέχνης δεν αρνήθηκε.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)