Το δημοσίευμα της «Πελοποννήσου» για την στέγη του κλειστού στο Κουκούλι προκάλεσε την άμεση αντίδραση του Προέδρου του ΠΕΑΚ Νίκου Παπαδημάτου. Ο οποίος δρομολογησε ήδη τις διαδικασίες επισκευής της παλιάς στέγης. Όπως λένε τα σωματεία αλλά και γονείς των αθλητών, η στέγη είναι πολύ παλιά με αποτέλεσμα να δημιουργούνται τέτοια προβλήματα. Όμως η παρέμβαση Παπαδημάτου ήταν καταλυτική. Η διαβεβαίωση που έχουμε είναι ότι η ζημιά θα αποκασταθεί ενώ θα υπάρχει και έλεγχος για άλλα σημεία που πιθανόν έχουν παρόμοια προβλήματα.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)