Με την συνηθισμένη εικόνα των… άδειων τμημάτων ξεκίνησε η εκλογική διαδικασία στην Αχαϊα. Στα τμήματα δεν υπήρχε… ούτε ένας για εφορευτική επιτροπή. Κάποιοι ελάχιστοι εμφανίστηκαν αλλά και αυτοί… με βαριά καρδιά! Η διαδικασία ξεκίνησε ομαλά, ενώ αρκετοί που ήθελαν να πάνε εκκλησία ή και για πολύ πρωινό μπάνιο στην θάλασσα… έφθασαν στα τμήματα στις 7 το πρωί. Μετά τις 8 η προσέλευση έκανε “κοιλιά”!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)