Συμπολίτισσα καταγγέλλει ότι, εάν ο δήμος φρόντιζε για να καλλωπισμό και τις υποδομές των παραλιών της Πάτρας, τότε η πόλη θα είχε εντελώς διαφορετική εικόνα τους καλοκαιρινούς μήνες. Ξεκινώντας από τον Ψαθόπυργο και φτάνοντας μέχρι τα Τσουκαλαίϊκα, η Πάτρα διαθέτει μία μεγάλη ακτογραμμή με πολλές παραλίες, που όμως είναι εγκαταλειμμένες. Μήπως θα πρέπει να σχεδιαστεί άμεση παρέμβαση, όπως ήδη γίνεται σε Ρίο – Αγιο Βασίλειο;
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)