Αλλη μία αποστολή βοήθειας από την Πάτρα για την Θεσσαλία αναχώρησε στις 4 τα ξημερώματα. Αυτή τη φορά από το Πετρωτό. Εγραψε ο Πρόεδρος της Κοινότητας Ανδρέας Δούβρης:
Έτοιμο το φορτίο.
Αναχώρηση 4πμ για Μαραθέα Καρδίτσας.
Να ευχαριστήσουμε τους πολίτες της κοινότητας Πετρωτου αλλα και της ευρύτερης περιοχής της πόλης μας για την κοινωνική αλληλεγγύη που προσέφεραν.
Ευχαριστούμε τον Δημήτρη Παπούλια για την διάθεση του φορτηγού του,την κάβα Κυριαζής τα μινι μάρκετ Διαμαντοπουλος και το Κλαους καφέ για την προσφορά τους.
![ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378335514_10222043530214174_8934222137067721292_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=DDbop-TquDoAX-8M2fw&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfDD5rZbrveG5iWW3tSTprulzqgt9DtXyvahFKDTypFDhA&oe=650A8E7C)
![ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378398628_10222043530374178_5963222402084377773_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=BtVJmM2fHMgAX-QA2DO&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfBP6Az05nIPiPVshuXu1GPrsZMsX6AxdMr34TfhlYuipQ&oe=650AD1D0)
![ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378192763_10222043538854390_6711804895711168055_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=KwKHy7SBbdsAX-F28AY&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfCd20fYkUb06ajJ18-Eyl-IM2kT4cObPZ7wbYPxxbtl5A&oe=650AE8AC)
![ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: Κι άλλη αποστολή βοήθειας για Θεσσαλία! Από το Πετρωτό - ΦΩΤΟ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378171232_10222043539174398_2216230464882680954_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=yEQGbtRTjZAAX9xWTVK&_nc_oc=AQnx_AY-he9LM9JC0rBeL5ChUDF-9W4vmXZwiWMw8Cth3a59f3-KocJtSFfUKexmDBY&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfD-cOCp0ufIf3fSArI2OImfxDxBoA8SUycQAVsoC_Z1gA&oe=650C0892)
+5
Όλες οι αντιδράσεις:
Σταύρος Κάτσενος, Aggeliki Togia και 242 ακόμη
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)