Τα καταστήματα Βουλκανιζατέρ & Εμπορίας Ελαστικών του Συλλόγου μας λειτουργούν καθημερινά με ενιαίο-συνεχές ωράριο (8πμ-6μμ), το Σάββατο με ενιαίο-συνεχές ωράριο (8πμ-3μμ), και κάθε Κυριακή θα υπάρχει ένα κατάστημα Βουλκανιζατέρ ανοιχτό για την αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών από τις 9 το πρωί ως τις 3 το μεσημέρι.
Για την ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2023 θα εφημερεύει το ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ:
ΚΟΥΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΟΠΠ – ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙ
2610 – 525104
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)