Το Δημοτικό Θέατρο εξακολουθεί να έχει τα χάλια του αλλά δεν φταίει μόνο ο Δήμος γι αυτό! Ζημιές τόσο στις ξύλινες πόρτες, στα κασώματα αλλά και σε καθημερινή βάση παρατημένοι καφέδες και αναψυκτικά! Η ασυδοσία όσων κάνουν χρήση του περιβάλλοντος χώρου του θεάτρου εμφανής. Αρα δεν φταίει μόνο ο Δήμος. Γιατί το πρωί τα συνεργεία βάφουν και αποκαθιστούν, και το βράδυ κάποιοι νεαροί… γράφουν και σπάνε!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)