Την προσεχή Παρασκευή 30 Ιουνίου2023 και ώρα 15.00, συνεδριάζει το Περιφερειακό Συμβούλιο.
Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου (Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 32 & Αμερικής),στην Πάτρα με δυνατότητα τηλεδιάσκεψης (e:Presence.gov.gr), ενώ θα μεταδίδονται ζωντανά μέσω υπηρεσίας livestreaming από το σύνδεσμο:https://diavlos.grnet.gr/epresence-conference-14604
– Σε άλλο αρχείο επισυνάπτεταιηΗμερήσια Διάταξητης συνεδρίασης.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)