Μια ιδιαίτερη ανάρτηση έκανε η πρ. υφυπουργός και βουλεύτρια Αχαΐας της ΝΔ Χριστίνα Αλεξοπούλου, για το σύζυγό της, το γνωστό Πατρινό δικηγόρο Θεόδωρο Τζαμαλούκα, γράφοντας:
Δεν έχουμε λόγια να ευχαριστήσουμε γιατρούς, νοσηλευτές, εργαζόμενες και εργαζόμενους του νοσοκομείου στο Ρίο, για τη νοσηλεία του Θόδωρου, μετά την αλλεργική του περιπέτεια.
Οι προσπάθειες και η ψυχή που δίνουν όλες και όλοι, κάνουν τις δύσκολες στιγμές όσων τους χρειάζονται, λίγο πιο εύκολες.
Ευχαριστούμε!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)