Τοπικές Ειδήσεις Πού θα ψηφίσει την Κυριακή ο Κώστας Πελετίδης Ημερομηνία: 19 Μαΐου 2023 Ο Δήμαρχος Πατρέων Κώστας Πελετίδης, την Κυριακή 21 Μαΐου, θα ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα στις 11 το πρωί, στο 2ο Δημοτικό Σχολείο της Πάτρας (Στρούμπειο). Προηγούμενο άρθροΑΧΑΪΑ – NIKOΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ: Το μήνυμά του δύο ημέρες πριν την κάλπηΕπόμενο άρθροΠΑΣΟΚ ΑΧΑΪΑΣ: Τελευταία συγκέντρωση σήμερα στα Ζαρουχλέϊκα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Τελευταία Νέα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα Κοινοποίηση: FacebookTwitterPinterestLinkedin Περισσότερα ΆρθραΣχετικα Γεωργιάδης: Ο Πολάκης, η Λινού και η έκκληση στους γιατρούς για την συνταγογράφηση 4 ώρες πριν Στην ανταπόκριση των ιδιωτών γιατρών στα νοσοκομεία της περιφέρειας... Πάτρα: Σειρά εργασιών σε πλατείες, δρόμους και κοινόχρηστους χώρους 4 ώρες πριν Το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού Οδών, Κοινοχρήστων Χώρων, Κτιρίων, Συντήρησης Κλιματισμού... Συγχαρητήριο μήνυμα Ανδρέα Κατσανιώτη για τις πανελλαδικές εξετάσεις 4 ώρες πριν «Από την θυροκόλληση στα σχολεία μέχρι σήμερα ο τρόπος... Εμμανουήλ Κουτούζης: Ο νέος πρύτανης του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου 5 ώρες πριν Την Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2024, ολοκληρώθηκε η πρώτη ψηφοφορία...