Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος.
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς και η Πάουλα Μπαντόσα από την πρώτη ημέρα που αποκάλυψαν μέσω των social media τον έρωτά τους δεν σταματούν να προβάλουν δημόσια το αίσθημά τους.
Ο Έλληνας τενίστας μίλησε στην Bild για την “αδελφή ψυχή του”, έστειλε tweet αγάπης εν ώρα αγώνα στη Στουτγκάρδη ενώ η Ισπανίδα παραδέχτηκε το δεσμό σε ισπανικό ΜΜΕ.
![Στέφανος Τσιτσιπάς: Τα λουλούδια που έστειλε στην Μπαντόσα και η αντίδραση της τενίστριας παοου](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-06-21/παοου.jpg)
Αυτή την εβδομάδα ο Στέφανος Τσιτσιπάς είναι στο Χάλε της Γερμανίας για αγώνες ενώ η Πάουλα Μπαντόσα προετοιμάζεται για την μεγάλη της επιστροφή στη δράση σε λίγες ημέρες.
Ο Στέφανος που σκέφτεται συνέχεια την Πάουλα της έστειλε ένα μπουκέτο με λουλούδια μαζί με ένα σημείωμα! Αυτό αποκάλυψε η Μπαντόσα στα social media και έγραψε: «Είμαι το πιο τυχερό κορίτσι στη Γη».
Κάτω από την φωτογραφία στο Instagram έγραψε και «Love You».
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)