Τραγωδία στην Ναυπακτία. Εντοπίστηκαν οι σοροί του ηλικιωμένου ζευγαριού μέσα στο σπίτι όπου διέμεναν στον Πλάτανο. Φαίνεται πως ο άτυχος 90χρονος και η σύζυγός του δεν πρόλαβαν να βγουν από το σπίτι όταν ξέσπασε η φωτιά.
Ο πρόεδρος της κοινότητας, κ. Πολύχρονος, μίλησε στο Nafpaktianews.gr αναφέροντας ότι αδελφός των δύο ηλικιωμένων επιβεβαίωσε ότι ήταν μέσα στο σπίτι.
Ακόμα δεν έχει γίνει γνωστό πώς προκλήθηκε η φωτιά στην κατοικία του ζευγαριού τα ξημερώματα της Κυριακής.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)