Ο υποψήφιος βουλευτής Αχαϊας του ΣΥΡΙΖΑ -ΠΣ Θεμιστοκλής-Ανδρέας Μπάκας παραβρέθηκε στον Προφήτη Ηλία Χαλανδρίτσας, στην εκδήλωση που έγινε για τον εορτασμό της Πρωτομαγιάς, η οποία είχε αναβληθεί λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών.
Σημειώνεται ότι τη συγκεκριμένη εκδήλωση διοργανώνει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Χαλανδρίτσας, ανελλιπώς από το 2012, ενώ ο Θεμιστοκλής-Ανδρέας Μπάκας δήλωσε: «Εκδηλώσεις όπως αυτή συμβάλλουν στην αναζωογόνηση της υπαίθρου, προωθώντας παράλληλα τους δεσμούς της φιλίας και της κοινωνικής αλληλεγγύης».
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)