Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η θρησκευτική πανήγυρις του συλλόγου Βελβιτσιου-Χαραδρου την Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου η εκδήλωση πλαισιώθηκε με Γουρουνοπούλα Καλαμάτας.
Το συμβούλιο ευχαριστεί τον κ.Βοργια Κων/νο Πρόεδρο Αποστράτων Αστυνομικών Αχαΐας για τη στήριξη του στην οργάνωση της εκδήλωσης.
Στο χώρο παραβρέθηκαν και μας τίμησαν με τη παρουσία τους ο Υποψήφιος Δήμαρχος “Πάτρα Ενωμένη” Κων/νος Σβολης με υποψηφίους δημοτικούς και διαμερισματικους συμβούλους.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)