Από τα πλέον «δυνατά χαρτιά» του Κώστα Πελετίδη, ο αντιδήμαρχος Τάκης Πετρόπουλος. Κάποτε «κάρφωνε» στα γήπεδα του μπάσκετ με τον ιστορικό Απόλλων Πατρών. Τώρα «καρφώνει» πολιτικά, και δεν χαρίζεται σε κανέναν! Με επιχειρήματα και τεκμηρίωση ο λόγος του, θεωρείται από τους δυσκολότερους πολιτικούς αντιπάλους για τα στελέχη της αντιπολίτευσης. Αναμένεται να «πρωταγωνιστήσει» στα προεκλογικά πάνελ!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)