Αγιο είχε οδηγός αυτοκινήτου που έπιασε φωτιά εν κινήσει σήμερα το πρωΐ , στην Πάτρα.
Ο οδηγός ενώ βρισκόταν στην οδό Καλαβρύτων , στο ύψος του νοσοκομείου “Αγ. Ανδρέας” αντιλήφθηκε πως το αυτοκίνητο άρχισε να βγάζει καπνούς. Αμέσως ακινητοποίησε το όχημα στην άρκη του δρόμου και βγήκε έγκαιρα έξω.
Στο σημείο έφθασε η Πυροσβεστική άνδρες της οποίας έσβησαν την φωτιά , που κατέστρεψε το μπροστινό μέρος του οχήματος.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)