Θρήνος στο Κομπωτής Ξηρομέρου του δήμου Ακτίου – Βόνιτσας, στο άκουσμα της είδησης του ξαφνικού χαμού ενός παιδιού μόλις τεσσάρων ετών.
Η είδηση έχει παγώσει τους πάντες στην περιοχή. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες το παιδί «έφυγε» ξαφνικά στον ύπνο του, στο σπίτι του, στην Θεσσαλονίκη. Η καταγωγή του άτυχου παιδιού είναι από το χωριό της Κομπωτής. Φως στα αίτια θανάτου του, αναμένεται να δώσει η νεκροψία νεκτροτομή.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)