Αναστάτωση στην Λεύκα (Λεύκας 31) για ακαθάριστο οικόπεδο του Δήμου που υπάρχει στο σημείο. Και ενώ ο Δήμος απειλεί με πρόστιμα… δεν φροντίζει να κάνει αποψίλωση στα δικά του. Οι κάτοικοι έχουν ξεσηκωθεί καθώς ακριβώς δίπλα υπάρχουν σπίτια. Ο εφιάλτης τους γίνεται ακόμη μεγαλύτερος εξαιτίας των τελευταίων πυρκαγιών και των ισχυρών ανέμων που πνέουν στην Δυτική Ελλάδα. Αν υποστούν καταστροφή ποιος θα φέρει την ευθύνη;
![ΠΑΤΡΑ: "Εφιάλτης" για κατοίκους από οικόπεδο του Δήμου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: "Εφιάλτης" για κατοίκους από οικόπεδο του Δήμου - ΦΩΤΟ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2023/08/368889816_831523411609492_1689542629616857887_n-1024x509.jpg)
![ΠΑΤΡΑ: "Εφιάλτης" για κατοίκους από οικόπεδο του Δήμου - ΦΩΤΟ ΠΑΤΡΑ: "Εφιάλτης" για κατοίκους από οικόπεδο του Δήμου - ΦΩΤΟ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2023/08/368751271_671635984987296_1494021469004261365_n-1024x509.jpg)
Enter
Γωγω
Λευκας*
Enter
Γωγω
Είναι του δήμου το οικοπεδο
Enter
Γωγω
Και είναι ακαθαριστι
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)