Εγραψε ο Χαράλαμπος Μπονανος: Ένα ζευγάρι επιστημόνων , που τιμάει την άσπρη μπλούζα με το παραπάνω στο ΠΓΝΠ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΜΠΑΚΗΣ
Δεν είναι μόνο αγαπημένοι φίλοι , είναι οι καθηγητές που με περηφάνια μπορεί να μιλάει μόνο κάποιος , για την κοινωνική προσφορά τους στο σύστημα υγείας
![ΠΑΤΡΑ: Συνεχίζει τις επαφές του ο Χαράλαμπος Μπονάνος - ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ 📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Οι συγκεντρώσεις υποψηφίων , η αγωνια τους , η προσωπική μάχη για την νίκη στην κάλπη , ανταποκρινόμαστε στις προσκλήσεις τους και παίρνουμε και δίνουμε δύναμη για την ορθή κριση των πολιτών
![ΠΑΤΡΑ: Συνεχίζει τις επαφές του ο Χαράλαμπος Μπονάνος - ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ 📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Η φιλική συγκέντρωση των ένστολων αξιωματούχων στην περιοχή μας , μια παρέα ανθρώπων , που προσφέρουν στην περιοχή μας , που πάντα βρίσκονται κοντά στις δράσεις της περιφερειακής αρχής
![ΠΑΤΡΑ: Συνεχίζει τις επαφές του ο Χαράλαμπος Μπονάνος - ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ 📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Και τέλος η «Γλυκιά Ζωή», τα δέκα Χρονια γιορτής για τις προληπτικές δράσεις της κ Γούλα και του συμβουλίου της , για μια μεταβολική ασθένεια όπως ο Διαβήτης , που η αλλαγή της νοοτροπίας μας , η άσκηση , η διατροφή , η έγκαιρη διάγνωση μπορεί να αλλάξει την πορεία μια εκφυλιστικής νόσου που απασχολεί το 10% τουλάχιστον των Ελλήνων
Κοντά τους , τους στηρίζουμε πάντα , έχουμε εμπιστοσύνη στις δράσεις τους που πάντα με φαντασία μεταδίδουν το δυνατο μήνυμα της πρόληψης