Μεγάλη επιτυχία σημείωσε το φεστιβάλ που διοργανώθηκε με τίτλο “γίνε δότης μυελού των οστών”, στον Φάρο της Πάτρας , το απόγευμα της Κυριακής , προσελκύοντας εκατοντάδες πατρινούς.
Ενα τεράστιο αερόστατο που ύπτατο της εκδήλωσης έδινε τον τόνο της μεγάλης γιορτής που συνοδεύτηκε από μουσική γνωστών τραγουδιστών και συγκροτημάτων.
Μάλιστα σε ανάρτησή του ο Αντιπεριφερειάρχης Αχαΐας Χαράλαμπος Μπονάνος σημείωσε: Χαίρομαι που στηρίξαμε την δράση της προσέλκυσης νέων εθελοντών , που ενισχύσαμε την ελπίδα των ανθρώπων που πάσχουν από κακοήθη νοσήματα του αίματος , να μπορέσουν να βρουν αντίστοιχους δότες από την μεγάλη παγκόσμια δεξαμενη.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)