Δεν είναι η πρώτη φορά που η καυτή Τζοάνα Βόλοζ βγαίνει… από τα ρούχα της για να πανηγυρίσει!
Η Κονελιάνο κέρδισε το Μεγάλο Σάββατο στον τελικό την τουρκική Βακίφμπανκ με 3-2, ενώ βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ και πήρε για πρώτη φορά στην ιστορία της το Champions League γυναικών. Ο τελικός (αμέσως μετά έγινε των ανδρών) έγινε στη Βερόνα και η Πολωνή Βόλοζ το σήκωσε ως αρχηγός.
Η σέξι βολεϊμπολίστρια όπως είχε κάνει και δύο χρόνια πριν με το Κύπελλο, πόζαρε ολόγυμνη με την κούπα στην αγκαλιά της, προκαλώντας ντελίριο στους θαυμαστές της!
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)