Έφυγε από τη ζωή, σκορπώντας τη θλίψη στη γειτονιά του Ζαβλανίου της Πάτρας, η 40χρονη Χριστίνα Σπηλιωτοπούλου.
Σύμφωνα με πληροφορίες έδωσε επί καιρό άνιση μάχη με τον καρκίνο και είχε νοσηλευτεί στο Νοσοκομείο όπου και κατέληξε. Η Άτυχη γυναίκα ήταν παντρεμένη με τον Κωνσταντίνο Παναγόπουλο και ήταν μητέρα δύο παιδιών.
Η κηδεία της θα γίνει την Τρίτη 11 Μαΐου, στις 4:00 το απόγευμα στον Ιερό Ναό Αγίου Ιωάννη Ζαβλανίου και η ταφή της στο Β’ Κοιμητήριο Αγίου Μηνά Πατρών.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)