flamis.gr
Ενημερωτικό Portal, Πάτρα, Αχαΐα

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα

Το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

Eurosport 1, 10.30: Gran Piemonte (ποδηλασία).

Eurosport 1, 11.10: Γύρος της Λομβαρδίας (ποδηλασία).

Eurosport 2, 11.45: Αντοχή μοτοσικλετών: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
(μηχανοκίνητα).

COSMOTE SPORT 5 HD, 11.50: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (ελεύθερα δοκιμαστικά 3).

ΕΡΤ Sports 1, 12.00: Γκραν πρι Κωνσταντινούπολης ( 3ες ελεύθερες δοκιμές).

ΕΡΤ3, 12.30: Πρωτάθλημα χάντμπολ Α1 Ανδρών.

Novasports 6HD, 14.30: DTM: Norisring (μηχανοκίνητα).

COSMOTE SPORT 5 HD, 14.50: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (κατατακτήριες δοκιμές).

ΕΡΤ2, 14.55: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (κατατακτήριες δοκιμές).

COSMOTE SPORT 4 HD, 15.30: Μπαχτσεσεχίρ-Φενέρμπαχτσε (μπάσκετ,
Τουρκικό πρωτάθλημα).

COSMOTE SPORT 3 HD, 16.00:Λιθουανία-Βουλγαρία (ποδόσφαιρο, προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 2 HD, 16.00: Καζακστάν-Βοσνία/Ερζεγοβίνη (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

ΕΡΤ Sports 1, 17.00: Ιωνικός-Αρης (μπάσκετ, Basket League).

ΕΡΤ3, 17.00: Προμηθέας-ΠΑΟΚ (μπάσκετ, Basket League).

Eurosport 1, 18.00: Γύρος Βαντέ (ποδηλασία).

COSMOTE SPORT 8 HD, 19.00: Αζερμπαϊτζάν-Ιρλανδία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 7 HD, 19.00: Φινλανδία-Ουκρανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 3 HD, 19.00: Σκωτία-Ισραήλ (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 1 HD, 19.00: Γεωργία-Ελλάδα (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 2 HD, 19.00: Σουηδία-Κόσοβο (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

OPEN TV, 19.00: Γεωργία-Ελλάδα (ποδόσφαιρο, προκριματικά Μουντιάλ).

Eurosport 1, 19.30: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, ποδηλασίας πίστας
(ποδηλασία).

ΕΡΤ3, 20.00: ΑΕΚ-Λάρισα (μπάσκετ, Basket League).

COSMOTE SPORT 6 HD, 21.00: 2021 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open Indian Wells (τένις).

Novasports 4HD, 21.00: Ντερτόνα-Μπρίντιζι (μπάσκετ, Lega Basket Serie A).

COSMOTE SPORT 5 HD, 21.45 Ελβετία-Βόρεια Ιρλανδία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 4 HD, 21.45: Τενερίφη-Σαραγόσα (μπάσκετ, ACB Liga Endesa).

COSMOTE SPORT 9 HD, 21.45: Λουξεμβούργο-Σερβία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 8 HD, 21.45: Πολωνία-Σαν Μαρίνο (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 7 HD, 21.45: Μολδαβία-Δανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 3 HD, 21.45: Ουγγαρία-Αλβανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

 

COSMOTE SPORT 2 HD, 21.45: Ανδόρα-Αγγλία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

Novasports Prime, 22.00: Οβιέδο-Σπόρτινγκ Χιχόν (Ισπανικό ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία).

COSMOTE SPORT 8 HD, 23.45: UFC Fight Night 2021, Μαρίνα Ροντρίγκεζ-Μακένζι Ντερν.

COSMOTE SPORT 6 HD, 00.00: 2021 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open Indian Wells (τένις).