Σοκαριστικό τροχαίο ατύχημα χθες το μεσημέρι στην διασταύρωση των οδών Ελλησπόντου και Φαναρίου, στο γήπεδο των Προσφυγικών. Η οδηγός ενός ΙΧ παραβίασε στοπ, διέσχισε τον δρόμο με μεγάλη ταχύτητα και ένα δίκυκλο το οποίο οδηγούσε νεαρός «καρφώθηκε» πάνω της. Ο οδηγός τραυματίστηκε και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο ενώ η γυναίκα ήταν σε κατάσταση σοκ! Ερευνες διενενεργεί η Τροχαία Πατρών.
![ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/07/Olympia-Odos-300x250_NEW_03.gif)