flamis.gr

Αθλητικές μεταδόσεις με Basket League και Superleague 2 (27/3)

12:00 ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω Football League

12:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 ΕΡΤ Sports 1
Formula 1 GP Μπαχρέιν

14:00 ΕΡΤ Sports 3
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00 ΕΡΤ Sports 2
Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός Super League 2

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Τόφας – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3
Ξάνθη – Εργοτέλης Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν VTB United League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρωσία – Σλοβενία Προκριματικά FIFA World Cup

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μαυροβούνιο – Γιβραλτάρ Προκριματικά FIFA World Cup

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

16:55 ΕΡΤ2
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΑΕΚ
Basket League

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2

18:15 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2021 Σακίρ, Μπαχρέιν – 2ος αγώνας

18:55 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Κόστα Ρίκα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λευκορωσία – Εσθονία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Νορβηγία – Τουρκία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κροατία – Κύπρος Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ολλανδία – Λετονία Προκριματικά FIFA World Cup

20:00 ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μεσολόγγι Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Μανρέσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Σλοβακία – Μάλτα Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ιρλανδία – Λουξεμβούργο Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Σερβία – Πορτογαλία Προκριματικά FIFA World Cup
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Τσεχία – Βέλγιο Προκριματικά FIFA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουαλία – Μεξικό Διεθνής Φιλικός Αγώνας

22:00 ΕΡΤ Sports 1
Ισπανία U21 – Ιταλία U21 Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπέιλορ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς NCAA

Comments are closed.